Archiwum

Property News o nas

Listopad 2017

Biurowiec z ofertą dla ciała i ducha przyciąga najemców.
Powierzchnia komercyjna w Park Avenue ma wzięcie. 80 proc. metrażu dostępnego na parterze budynków zostało wynajęte.

Piszą o nas

Listopad 2017

Regus stawia na Park Avenue.
Firma Regus, największy na świecie usługodawca elastycznych rozwiązań w zakresie przestrzeni do pracy, podpisała umowę najmu w warszawskim biurowcu Park Avenue.

Park Avenue w Property News

Listopad 2017

Park Avenue stawia na złoto.
Park Avenue, biurowiec klasy A mieszczący się w centrum Warszawy przy ul. Wspólnej jest w trakcie procesu certyfikacji ekologicznej LEED Gold.

Prace konstrukcyjne zostały zakończone!

Wrzesień 2017

Budowa Park Avenue postępuje według przyjętego harmonogramu, zgodnie z którym budynek będzie gotowy na przyjęcie pierwszych najemców już w drugiej połowie 2018 roku. Zakończone właśnie z sukcesem prace konstrukcyjne to jeden z najbardziej wyczekiwanych etapów budowy. Tym samym Generalny Wykonawca WARBUD S.A. może przystąpić do kolejnych prac realizujących ten projekt.

Pozostał rok do zakończenia projektu!

Sierpień 2017

Trwają prace związane z wykonywaniem konstrukcji obiektu. W części niższej zamykana jest szósta kondygnacja, natomiast w części wysokościowej układana jest mieszanka betonowa nad ostatni poziom biurowy. Od zeszłego tygodnia prowadzone są prace murowe na poziomie garaży podziemnych. „Przedłużona” została tymczasowa winda osobowy, która dzięki której można dotrzeć już na 12 piętro.

Na dzień dzisiejszy wykonany został mock-up fragmentu elewacji o różnych szerokościach lizen. Od wschodniej strony zawieszona została próbna makieta okna. Na poziomie garaży wykonano próbki wykończenia ścian szczelinowych.

Już tylko 1 rok do zakończenia budowy

Dołącz do nas !!

Park Avenue budynek biurowy

Sierpień 2017

Park Avenue projekt  – 5 * budynek biurowy na ulicy Wspólnej w Warszawie przywita pierwszych Najemców  już za rok w połowie 2018 roku. Komercjalizacja projektu  przebiega w bardzo dobrym tempie. Skąd taki sukces ? „Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak entuzjastycznej reakcji rynku na nasz projekt Park Avenue. Odpowiedź jest bardzo prosta – nasza oferta została skierowana do średnich wielkością firm w Warszawie.  Jest ona adresowana do tych dla których wspaniała centralna lokalizacja ma takie samo znaczenie jak wyjątkowa  architektura. Wiemy, że wymagający klienci wiedzą jak porównać oferty, standard, najnowsze technologie. Jakość w najbardziej prestiżowym miejscu – tym kierujemy się przygotowując Park Avenue.  Dzisiaj pozostał już tylko rok do zakończenia projektu i to jest dokładnie ten czas, kiedy najemcy powinni podejmować decyzje o najmie” powiedziała Joanna Schonthaler CEO Park Avenue.

Dołącz do naszego sukcesu!

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!!

Pozostał tylko  rok do otwarcia Twojego biura u nas! Przyjdź i odwiedź nas na budowie!

Park Avenue dla pokolenia millenialsów

Maj 2017
Park Avenue zostanie wykończony z zastosowaniem nowoczesnych technologii pod kątem pokolenia millenialsów – w budynku zostaną zainstalowane wszelkie udogodnienia pozwalające na aktywne korzystanie z mediów i technologii cyfrowych, ale również stanowiska do zasilania samochodów elektrycznych na parkingu podziemnym, a w doskonale doświetlonych pokojach znajdą się otwieralne okna.

Park Avenue, zgodnie z trendem biofilii, zapewni swoim najemcom i ich pracownikom dostęp do zielonych tarasów z panoramicznym widokiem na okolicę i pobliski park, mieszczących się na dachach obu skrzydeł budynku. Wyposażony w drewniane ławki oraz obsadzony ozdobnymi kwiatami, umożliwi im przyjemne spędzanie wolnego czasu, zachowując tym samym równowagę między pracą a relaksem.

Park Avenue & OTiS

Kwiecień 2017
W Park Avenue zainstalowane będą nowoczesne windy OTIS Generation 2 life, umożliwiające swobodne sterowanie za pomocą smartfonu (eCall). Zaawansowane rozwiązania łączące wysoką wydajność oraz niskie zużycie energii, dostarczą pasażerom istotnych wskazówek, jak szybko przemieszczać się między piętrami. Umieszczony w windzie wyświetlacz z funkcją komunikatora eView dodatkowo poinformuje podróżnych o nowikach dotyczących budynku, bieżących wydarzeniach w Park Avenue oraz okolicy, takich jak koncerty, spektakle czy oferty specjalne w pobliskich restauracjach i kawiarniach.

Prace budowlane w toku

Marzec 2017
Z końcem lutego 2017 roku generalny wykonawca inwestycji, WARBUD S.A., zakończył budowę 3-kondygnacyjnej części podziemnej pod wyższym, 15-kondygnacyjnym skrzydłem biurowca Park Avenue przy ulicy Wspólnej 70 w Warszawie. Stan zaawansowania całości konstrukcji budynku wynosi 40%. Prace są realizowane zgodnie z założonym haromonogramem inwestycji. Pierwsi najemcy wprowadzą się do Park Avenue pod koniec 2018 roku.

Wesołych Świąt!

Grudzień 2016
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć Państwu szczęścia i wielu radosnych chwil w gronie najbliższych. Niech nadchodzący 2017 rok przyniesie Państwu wiele sukcesów i satysfakcji na polu prywatnym i zawodowym.

Park Avenue z Green Caffé Nero

Listopad 2016
Park Avenue zyskał nowego najemcę – popularną sieć Green Caffé Nero, która otworzy swoją kawiarnię przy głównym wejściu do budynku i zajmie 150 mkw.

Park Avenue w budowie – fundamenty zakończone

Październik 2016
Od trzech miesięcy trwają intensywne prace budowlane związane z realizacją budynku biurowego Park Avenue, który powstaje przy ulicy Wspólnej 70, w samym centrum Warszawy. Generalny wykonawca inwestycji, WARBUD S.A., zakończył prace związane z konstrukcją ścian szczelinowych. Wszystkie prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Zakończone zostały prace związane z wykonywaniem ścian szczelinowych na głębokości od 16 do prawie 19 metrów. Przed nami kolejny ważny etap – wykop pod trzy kondygnacje garażu podziemnego.

Park Avenue rozpoczęło współpracę z Advanced Public Relations

Wrzesień 2016
Ze względu na długoletnie doświadczenie oraz doskonałą znajomość rynku nieruchomości zdecydowaliśmy, że to właśnie agencja Advanced Public Relations będzie reprezentowała Park Avenue. APR od 2001 roku tworzy i realizuje strategie z zakresu komunikacji korporacyjnej, komunikacji marketingowej oraz komunikacji wewnętrznej dla polskich i międzynarodowych firm oraz organizacji.

Rozpoczęcie prac budowlanych

Lipiec 2016
W lipcu 2016 rozpocznie się długo wyczekiwana budowa nowoczesnego biurowca Park Avenue. Prestiżowy 5*obiekt klasy A powstanie przy ulicy Wspólnej 70 w samym centrum stolicy, w sąsiedztwie Dworca Centralnego, Hoteli Marriott oraz Hampton by Hilton. Pierwsi najemcy będą mogli rozpocząć pracę w wyjątkowym biurowcu w połowie 2018 roku.