News

Property News o nas

Listopad 2017

Biurowiec z ofertą dla ciała i ducha przyciąga najemców.
Powierzchnia komercyjna w Park Avenue ma wzięcie. 80 proc. metrażu dostępnego na parterze budynków zostało wynajęte.

Piszą o nas

Listopad 2017

Regus stawia na Park Avenue.
Firma Regus, największy na świecie usługodawca elastycznych rozwiązań w zakresie przestrzeni do pracy, podpisała umowę najmu w warszawskim biurowcu Park Avenue.

Park Avenue w Property News

Listopad 2017

Park Avenue stawia na złoto.
Park Avenue, biurowiec klasy A mieszczący się w centrum Warszawy przy ul. Wspólnej jest w trakcie procesu certyfikacji ekologicznej LEED Gold.

Prace konstrukcyjne zostały zakończone!

Wrzesień 2017

Budowa Park Avenue postępuje według przyjętego harmonogramu, zgodnie z którym budynek będzie gotowy na przyjęcie pierwszych najemców już w drugiej połowie 2018 roku. Zakończone właśnie z sukcesem prace konstrukcyjne to jeden z najbardziej wyczekiwanych etapów budowy. Tym samym Generalny Wykonawca WARBUD S.A. może przystąpić do kolejnych prac realizujących ten projekt.

Pozostał rok do zakończenia projektu!

Sierpień 2017

Trwają prace związane z wykonywaniem konstrukcji obiektu. W części niższej zamykana jest szósta kondygnacja, natomiast w części wysokościowej układana jest mieszanka betonowa nad ostatni poziom biurowy. Od zeszłego tygodnia prowadzone są prace murowe na poziomie garaży podziemnych. „Przedłużona” została tymczasowa winda osobowy, która dzięki której można dotrzeć już na 12 piętro.

Na dzień dzisiejszy wykonany został mock-up fragmentu elewacji o różnych szerokościach lizen. Od wschodniej strony zawieszona została próbna makieta okna. Na poziomie garaży wykonano próbki wykończenia ścian szczelinowych.

Już tylko 1 rok do zakończenia budowy

Dołącz do nas !!

Park Avenue budynek biurowy

Sierpień 2017

Park Avenue projekt  – 5 * budynek biurowy na ulicy Wspólnej w Warszawie przywita pierwszych Najemców  już za rok w połowie 2018 roku. Komercjalizacja projektu  przebiega w bardzo dobrym tempie. Skąd taki sukces ? „Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak entuzjastycznej reakcji rynku na nasz projekt Park Avenue. Odpowiedź jest bardzo prosta – nasza oferta została skierowana do średnich wielkością firm w Warszawie.  Jest ona adresowana do tych dla których wspaniała centralna lokalizacja ma takie samo znaczenie jak wyjątkowa  architektura. Wiemy, że wymagający klienci wiedzą jak porównać oferty, standard, najnowsze technologie. Jakość w najbardziej prestiżowym miejscu – tym kierujemy się przygotowując Park Avenue.  Dzisiaj pozostał już tylko rok do zakończenia projektu i to jest dokładnie ten czas, kiedy najemcy powinni podejmować decyzje o najmie” powiedziała Joanna Schonthaler CEO Park Avenue.

Dołącz do naszego sukcesu!

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!!

Pozostał tylko  rok do otwarcia Twojego biura u nas! Przyjdź i odwiedź nas na budowie!

Prasa o Park Avenue

Park Avenue wychodzi z ziemi

Property Design

Budynek biurowy Park Avenue, który zostanie oddany do użytku w połowie 2018 roku, powstaje w samym centrum Warszawy. Obecnie budynek zaczyna wyrastać ponad poziom gruntu.

Co słychać na budowie Park Avenue od JSK Architekci?

Property Design

Z końcem lutego 2017 r. zakończyła się budowa 3-kondygnacyjnego podziemia wyższego skrzydła biurowca Park Avenue przy ulicy Wspólnej 70 w Warszawie. Stan zaawansowania całości konstrukcji budynku wynosi 40 proc.

Wyszli z ziemi przy Wspólnej

eurobuild cee

Zakończyła się budowa trzykondygnacyjnego podziemia wyższego skrzydła biurowca Park Avenue przy ulicy Wspólnej 70 w Warszawie.

O Park Avenue

Park Avenue – nowa jakość w sercu stolicy

Prestiżowy budynek biurowy klasy A powstanie przy ulicy Wspólnej 70 w samym centrum Warszawy w, sąsiedztwie Dworca Centralnego,Hotelu Marriott i Hotelu Hampton by Hilton.

Zaprojektowany budynek składa się z dwóch trzonów: siedmiokondygnacyjnego usytuowanego wzdłuż ulicy Wspólnej oraz wysokiego, piętnastokondygnacyjnego w części wewnętrznej terenu inwestycji prostopadle do ulicy Wspólnej.

Elegancki budynek zaprojektowany na planie litery „L” składa się z dwóch połączonych ze sobą siedmio i piętnastokondygnacyjnych brył zwieńczonych przestronnymi tarasami. Kształt budynku tworzy naturalny narożnik, którego wnętrze skierowane ku dziedzińcowi sąsiadującego budynku otwiera kameralną przestrzeń dla jego użytkowników. Niższa część budynku z kamienną elewacją współtworzy pierzeje ulicy Wspólnej, a szklana cześć wieżowa podkreślona stalowymi lizenami dostojnie dominuje nad okolicą. To z niej roztacza się wspaniały widok na park i Kościół Świętej Barbary oraz Hotel Marriott i Złote Tarasy. Autorami Park Avenue jest renomowana pracownia JSK Architekci.

Co nas wyróżnia

Lokalizacja

Standard

Efektywność

Zaawansowanie

Oszczędność

Lokalizacja

 • Prestiżowa lokalizacja w samym sercu Warszawy przy ul. Wspólnej 70, w sąsiedztwie Dworca Centralnego, Hotelu Marriott i Hotelu Hampton by Hilton;
 • Wygodny dojazd z terenu całej Warszawy;
 • Dostęp do wszystkich usług w najbliższym sąsiedztwie.

Standard

 • Możliwość otwierania okien w każdym pokoju;
 • Dostępność światła dziennego na maksymalnym poziomie;
 • Nowoczesne systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne;
 • Współczynnik powierzchni biurowej na jednego pracownika wynosi nie mniej niż 8 m2;
 • Pełna dostępność dla osób niepełnosprawnych;
 • Minimalizacja powierzchni wspólnych – korzystny współczynnik add-on factor;
 • Parking dla rowerów z pełnym zapleczem sanitarnym na kondygnacji -1;
 • Całodobowa ochrona budynku.

Efektywność

 • Rzut budynku o dużym współczynniku efektywności i elastyczności, wydajna powierzchnia, czytelny podział na jednostki najmu;
 • Ergonomiczne i elastyczne powierzchnie biurowe z możliwością swobodnej aranżacji;
 • Elastyczność budynku zapewniająca spełnienie szczególnych, indywidualnych wymagań najemcy;
 • Podwieszane sufity i modułowe podłogi podniesione umożliwiające szybkie przearanżowanie powierzchni.

Zaawansowanie

 • 7 szybkobieżnych wind o wysokim standardzie wykończenia. Czas oczekiwania 27 s.;
 • Okablowanie strukturalne;
 • Nowoczesny 15 piętrowy biurowiec klasy „A”;
 • 14.000 m2 powierzchni pod wynajem;
 • Garaż podziemny;
 • Moduł biurowy: 1,35 m;
 • Wysokość biur min. 2,75 m ( od podłogi podniesionej do sufitu podwieszonego).

Oszczędność

 • System wentylacji i klimatyzacji o wysokiej wydajności; regulacja temperatury w poszczególnych pomieszczeniach; centralne nawilżanie dla biur;
 • Stanowiska dla zasilania samochodów elektrycznych;
 • Dwa niezależne źródła zasilania.

Powierzchnie biurowe

Nowoczesna zaawansowana architektura budynku biurowego klasy A pozwala na dowolną aranżację doskonale doświetlonej przestrzeni biurowej spełniając indywidualne wymagania najemców. Otwierane okna w każdym pokoju, minimalizacja powierzchni wspólnych, siedem szybkobieżnych wind z krótkim czasem oczekiwania, indywidualny projekt dla każdego najemcy, czy stanowiska dla zasilania samochodów elektrycznych w parkingu podziemnym to tylko niektóre z rozwiązań przewidzianych przez twórców Park Avenue, dla których obiekt 5* oznacza: lokalizację, standard, efektywność, zaawansowanie i oszczędność.

Projekt

Wygodna, doskonała lokalizacja w samym centrum miasta i dostęp do wszystkich niezbędnych usług w najbliższym sąsiedztwie to z pewnością olbrzymia dogodność dla pracodawcy, jak również pracownika. Dodatkowo projekt wnętrz wykonywany według życzeń najemcy, możliwość dowolnej aranżacji układu biur, najszybszy Internet czy przestronne tarasy na dachach biurowca to elementy, które podnoszą jakość i wygodę pracy. Warto również zwrócić uwagę na nowoczesną, o najwyższej wydajności klimatyzację sterowaną z każdego pokoju oraz systemy oszczędzania energii.

Parter Park Avenue zajmą powierzchnie handlowo – usługowe oraz eleganckie, dwukondygnacyjne, przestronne lobby z business lounge i cafeterią. Typowa powierzchnia piętra biurowego wynosi ok. 1400 m2 w części niższej i ok. 510 m2 w części wieżowej. Swoją skalą, klimatem, lokalizacją zaprasza wszystkich tych najemców, dla których jego niekorporacyjny charakter jest wartością dodaną.

Prestiżowa lokalizacja, elegancki biurowiec oraz nowoczesna technologia – Park Avenue tworzy nowy standard na biznesowej mapie Warszawy.

Galeria

Wizualizacje

Postępy prac budowlanych

01-07-2017

Architekci

Park Avenue został zaprojektowany przez JSK Architekci Sp. z o.o. –  firmę działającą na polskim rynku od 1998 roku. Firma ma ponad 25 lat doświadczenia na rynku architektonicznym, które zdobywała przede wszystkim na rynku niemieckim i polskim. JSK Architekci Sp. z o.o. projektuje biurowce, apartamentowce, hotele, centra handlowe, jak również stadiony piłkarskie, areny widowiskowe, centra konferencyjne, terminale portów lotniczych.

Biuro wyróżnia się nie tylko znajdowaniem indywidualnych rozwiązań projektowych, ale również szczególną dbałością o jakość ich realizacji. Biuro stawia na architekturę ponadczasową, która również po wielu latach będzie aktualna i zrozumiała.

Jako lider konsorcjum designerskiego architekci JSK zaprojektowali nowy polski Stadion Narodowy w Warszawie na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, Euro 2012.

Kontakt

Rezerwacja powierzchni biurowych:

Park Avenue 2010 Sp. z o.o.
ul. Obrzeżna 5
02-691 Warszawa
Tel.: 22 329 11 76
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Park Avenue
ul. Wspólna 70
00-687 Warszawa
Tel.: 22 329 11 76
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Park Avenue