Z dumą informujemy, że w sierpniu otrzymaliśmy formalne pozwolenie na użytkowanie biurowca Park Avenue. Większość powierzchni zostało wynajęte, a pierwsi najemcy przekroczą progi Park Avenue już w grudniu bieżącego roku. Z racji ograniczonej dostępności powierzchni, ofertę najmu kierujemy głównie do najemców zainteresowanych powierzchnią od 150-1000 mkw.

Prace nad biurowcem rozpoczęły się w połowie 2016 roku, na podstawie projektu JSK , budynek zrealizowany został przez firmę Warbud S.A. – Generalnego Wykonawcę.

Estetyka budynku oraz jakość wykończenia z pewnością przełożyły się na duże zainteresowanie najemców, lokalizacja Park Avenue obok hoteli Marriott oraz Hampton by Hilton zachwyca swoją kamienno – szklaną fasadą i nowoczesnymi technologiami zastosowanymi w obiekcie.

Park Avenue może się poszczycić , między innymi szybkobieżnymi windami OTIS Generation 2, unikalną klimatyzacją firmy DAIKIN, a wkrótce również zielonym certyfikatem Leed Gold. Komercyjny parter biurowca został już w całości wynajęty, znajdą się tam: Salon Beauty, Thai Spa, Salon Optyczny oraz modna kawiarnia, a wszystko to aby zapewnić naszym najemcom dostęp do najwyższej jakości usług niedostępnych wcześniej w najbliższej okolicy.