Park Avenue – nowa jakość w sercu stolicy

Elegancki budynek zaprojektowany na kształt litery „L” to obiekt oferujący łącznie 14 500 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, w tym również powierzchni handlowo-usługowej znajdującej się na parterze budynku.

Park Avenue zaoferuje swoim Najemcom wiele udogodnień: dwukondygnacyjne, przestronne lobby z business lounge, bankomat, salon Beauty & Spa Kelis czy Green Cafe Nero.

Lokalizacja biurowca zapewni doskonały dostęp do budynku środkami transportu publicznego i prywatnego. W Park Avenue znajdą się również miejsca parkingowe na trzech poziomach podziemnego garażu zarówno dla samochodów jak i rowerów z pełnym, wysokiej jakości wyposażeniem dla swoich użytkowników (ekskluzywna szatnia, prysznice, szafki, stacje ładowania samochodów elektrycznych).

Wieżową część budynku stanowić będzie 14-kondygnacyjna dominanta, zapewniająca genialną ekspozycję biurowca i jego widoczność z głównych arterii przebiegających w bezpośrednim sąsiedztwie. Dzięki przeszkleniu fasady od podłogi do sufitu biura będą doskonale doświetlone, a nowoczesne systemy wentylacji i klimatyzacji oraz maksymalnie krótki czas oczekiwania na windy najnowszej generacji korzystnie wpłyną na komfort codziennego użytkowania biur.

Poza architekturą i dbałością o klasę wykończenia obiektu, wyróżnikiem Park Avenue są przestronne tarasy, otwierane okna, ergonomiczne i elastyczne powierzchnie biurowe oraz niski współczynnik powierzchni wspólnych. Budynek Park Avenue będzie się legitymować certyfikatem ekologicznym LEED na poziomie GOLD.

PROJEKT

Wygodna, doskonała lokalizacja w samym centrum miasta i dostęp do wszystkich niezbędnych usług w najbliższym sąsiedztwie to z pewnością olbrzymia dogodność dla pracodawcy, jak również pracownika. Dodatkowo projekt wnętrz wykonywany według życzeń najemcy, możliwość dowolnej aranżacji układu biur, najszybszy Internet czy przestronne tarasy na dachach biurowca to elementy, które podnoszą jakość i wygodę pracy. Warto również zwrócić uwagę na nowoczesną, o najwyższej wydajności klimatyzację sterowaną z każdego pokoju oraz systemy oszczędzania energii.

Parter Park Avenue zajmą powierzchnie handlowo – usługowe oraz eleganckie, dwukondygnacyjne, przestronne lobby z business lounge i cafeterią. Typowa powierzchnia piętra biurowego wynosi ok. 1400 m2 w części niższej i ok. 510 m2 w części wieżowej. Swoją skalą, klimatem, lokalizacją zaprasza wszystkich tych najemców, dla których jego niekorporacyjny charakter jest wartością dodaną.

Prestiżowa lokalizacja, elegancki biurowiec oraz nowoczesna technologia – Park Avenue tworzy nowy standard na biznesowej mapie Warszawy.

ARCHITEKCI

Park Avenue został zaprojektowany przez JSK Architekci Sp. z o.o. –  firmę działającą na polskim rynku od 1998 roku. Firma ma ponad 25 lat doświadczenia na rynku architektonicznym, które zdobywała przede wszystkim na rynku niemieckim i polskim. JSK Architekci Sp. z o.o. projektuje biurowce, apartamentowce, hotele, centra handlowe, jak również stadiony piłkarskie, areny widowiskowe, centra konferencyjne, terminale portów lotniczych.

Biuro wyróżnia się nie tylko znajdowaniem indywidualnych rozwiązań projektowych, ale również szczególną dbałością o jakość ich realizacji. Biuro stawia na architekturę ponadczasową, która również po wielu latach będzie aktualna i zrozumiała.

Jako lider konsorcjum designerskiego architekci JSK zaprojektowali nowy polski Stadion Narodowy w Warszawie na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, Euro 2012.

POWIERZCHNIE BIUROWE

Nowoczesna zaawansowana architektura budynku biurowego klasy A pozwala na dowolną aranżację doskonale doświetlonej przestrzeni biurowej spełniając indywidualne wymagania najemców. Otwierane okna w każdym pokoju, minimalizacja powierzchni wspólnych, siedem szybkobieżnych wind z krótkim czasem oczekiwania, indywidualny projekt dla każdego najemcy, czy stanowiska dla zasilania samochodów elektrycznych w parkingu podziemnym to tylko niektóre z rozwiązań przewidzianych przez twórców Park Avenue, dla których obiekt 5* oznacza: lokalizację, standard, efektywność, zaawansowanie i oszczędność.